Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 23 января 2015 г.

Повернувся до рідної школи...

 
Цьогорічні урочистості з нагоди Дня Соборності України у Варві були сповнені особливим змістом. Адже незалежність і єдність нашої держави нині, в умовах військових дій на сході, міряється не просто мріями і прагненнями українців. Її кращі сини, серед яких чимало варвинців, боронять суверенітет і цілісність України, гинуть під ворожими кулями з думкою про майбутнє своєї держави і своїх близьких. Таким був і мешканець селища В`ячеслав Носенко, молоде життя якого обірвав розрив снаряда під донецькими Пісками. А нині випускник Варвинської школи повертається до її стін світлою пам`яттю про той подвиг. Саме тут воїна увічнено меморіальною дошкою, котру розміщено поруч із знаком загиблому воїну-афганцю А. Тищенку.
У поминальному заході, котрим стала загальношкільна лінійка у цьому навчальному закладі, взяли участь голови районної державної адміністрації і районної ради Л.Доля і П. Бакуменко, представник Прилуцько-Варвинського об`єднаного військового комісаріату К. Кропива, батьки загиблого воїна Надія Володимирівна і Олександр Дмитрович Носенки, громадськість селища.
- Ці два мужні юнаки, - говорила про загиблих випускників школи Любов Доля, звертаючись до учасників заходу, - жили у різних державах, виховувалися у різні історичні епохи, загинули у різні часи, але вони народилися й жили на нашій варвинській землі. Спільним для них є те, що вони, ці прості варвинські хлопці, не вагаючись, віддали своє молоде життя за рідну країну, за свій народ, за краще наше з вами майбуття. Для нас вони справжні герої, а герої не вмирають. Допоки ми живі, житиме пам`ять про вас. Щодня з меморіальних дощок В`ячеслав і Анатолій зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів та ніби нагадуватимуть кожному з нас, що вони недарма поклали своє молоде життя, аби ми з вами жили в мирній і квітучій Україні.
Учасники мітингу поклали квіти до портретів героїв, а настоятель місцевого православного храму Георгій Луценко провів поминальну відправу і освятив це пам`ятне місце. Сльози бриніли на очах варвинців не тільки тоді, коли згадували загиблих земляків, а й коли молодші школярі щиро і піднесено заспівали гімн нашої держави, кожне слово якого у наші дні звучить так влучно. Його підхопили за дітьми й всі учасники заходу.
                                                     За матеріалами газети „Слово Варвинщини”, фото Є. Зими

Комментариев нет:

Отправить комментарий